Mir se erdhet ne Forumin AlbaStars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mir se erdhet ne Forumin AlbaStars


 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldinjo: “Mesi eshte nje vella i vogel per mua”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbaK|ng
Administrator
AlbaK|ng


Numri i postimeve : 426
Registration date : 17/03/2007

Ronaldinjo: “Mesi eshte nje vella i vogel per mua” Empty
MesazhTitulli: Ronaldinjo: “Mesi eshte nje vella i vogel per mua”   Ronaldinjo: “Mesi eshte nje vella i vogel per mua” Icon_minitime2/1/2008, 02:26

Gjate nje interviste per gazeten sportive argjentinase “Ole”, Ronaldinjo pergezoi shokun e tij te ekipit te Barcelona, Lionel Mesin, per arritjet e tij, duke e konsideruar si nje vella te vogel te tij. Lionel Mesi u zgjodh lojtari i dyte me i mire ne bote pas Kakase dhe Ronaldinjo u shpreh shume i gezuar per kete. “Perpara shout une i urova atij fat dhe i tregova atij ta gezoje ate moment special”, - tha braziliani. “Me pas e pergezova per ēmimin qe ai fitoi. Une kam thene gjithmone se Lioneli eshte si nje vella i vogel per mua”. Ronaldinjo kujton edhe ndeshjen e tij te pare dhe lajmin e pare per te ne gazete. “Une isha vetem 13 vjeē dhe shenova 23 gola ne nje takim. E kam ate gazete, pasi motra ime, Deizi, ruan gjithēka qe publikohet per mua. Une mendoj vetem te luaj futboll. Kjo eshte ajo qe me ben te lumtur ne Brazil, ne Barcelone apo ne San Luis”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albastars.tk
 
Ronaldinjo: “Mesi eshte nje vella i vogel per mua”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mancini: Ky Inter eshte perfekt!
» Intervista me Rreperat dhe Kengetar Shqiptar...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir se erdhet ne Forumin AlbaStars :: Sporti :: Futboll-
Kėrce tek: