Mir se erdhet ne Forumin AlbaStars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mir se erdhet ne Forumin AlbaStars


 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Bogdani afėr rikthimit te Chievo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbaK|ng
Administrator
AlbaK|ng


Numri i postimeve : 426
Registration date : 17/03/2007

Bogdani afėr rikthimit te Chievo Empty
MesazhTitulli: Bogdani afėr rikthimit te Chievo   Bogdani afėr rikthimit te Chievo Icon_minitime2/1/2008, 02:20

Duket se rikthimi i Erjon Bogdanit te skuadra e Chievo Verona ėshtė gjithnjė e mė i mundshėm. Skuadra veroneze vazhdon tė insistojė pėr sulmuesin shqiptar, kartonin e tė cilit e ka nė posedim, pėr tė krijuar njė skuadėr me tė cilėn do tė arrinte pėrsėri Serinė A. Ndėrsa ditė mė parė ka qenė edhe vetė Bogdani ai qė nuk ka pėrjashtuar mundėsinė e rikthimit te Chievo, pa pėrjashtuar mundėsinė qė tė mbetet nė Livorno nė vazhdim tė sezonit.

“Kam dėgjuar pėr shumė skuadra tė flasin pėr mua, pėr shumė destinacione tė reja pėr mua si Cagliari, Catania, Reggina, Atalanta, Bologna, Chievo. Por janė vetėm zėra dhe asgjė mė shumė. E di vetėm qė Livorno ėshtė i interesuar pėr tė mė mbajtur. Kartoni im ėshtė nė pronėsi tė Chievos, prandaj ėshtė e drejtė qė ata tė vendosur sigurisht nė marrėveshje me Livornon”, ka thėnė Bogdani. “Tė rikthehem nė Verona nuk do tė ishte shumė e vėshtirė. Chievo ka kartonin tim dhe dėshiron tė kthehet shpejt nė Serie A. Verona ėshtė njė qytet i bukur ku gjithnjė jam ndjerė mirė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albastars.tk
 
Bogdani afėr rikthimit te Chievo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spinelli: Bogdani mbetet te Livorno

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir se erdhet ne Forumin AlbaStars :: Sporti :: Futboll-
Kėrce tek: